U12 Erkekler Final Grubu Müsabakaları

U12 Erkekler Final Grubu Müsabakaları
U12 Erkekler Final Grubu Müsabakaları

U12 Erkekler'in şampiyonu Gebze'de belli olacak.

30 Ocak - 01 Şubattarihlerinde Gaziantep'te yapılan U12 Erkekler Grup müsabakalarının şampiyonu 25 - 27 Mayıs 2018tarihlerinde Gebze'de yapılacak olan final grubu müsabakalarıyla belli olacak.

Caner Erdoğru U12 Erkekler Grup müsabakaları adı ile Gaziantep'te gerçekleşen ve 17 takımın mücadele attiği müsabakarda 8 takım final grubuna kalarak final müsabakalarında oynamaya hak kazanmıştı. ENKA Spor Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü, Bursa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Kulübü, Adalar Su Sporları Spor Kulübü, Tofaş Spor Kulübü, Ataşehir Adaspor Kulübü ve Karşıyaka Spor Kulübü'nün oynayacağı final müsabakaları Gebze Teknik Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu'nda yapılacak.

Bu yaş grubundaki çocuklarımıza maksimum sayıda maç oynatılması hedeflendiğinden dolayı turnuvaya katılan her takıma beş (5) maç oynatılacak olup müsabaka programı aşağıda yer almaktadır.

NOT:Müsabakalara katılacak olan kulüplerimizin konaklama, yemek ve ulaşım giderleri Kulüpler tarafından karşılanacak olup; 13 sporcu, 1 antrenör ve 1 idareci olmak üzere toplam 15 kişinin kanuni harcırahları Federasyonumuzca karşılanacak ve daha sonra kulüp hesaplarına ödenecektir.